Horká linka - tel. 241 495 088

Provozní doba:
Pracovní dny od 8.00 hod. do 15:30 hod.

VYČKEJTE NA PŘESMĚROVÁNÍ z ústředny v centrále na telefon pracovníka, který drží službu!

V době, kdy telefon zvoní v centrále (neplatíte hovorné), hledá ústředna volného pracovníka a případně hovor přesměruje (na naše náklady) na pobočku. Proto nezavěšujte a vyčkejte.

Když nebude žádný pracovník volný v centrále, ústředna Vám sdělí "Máte přesměrováno" a Váš hovor začne zvonit u pracovníka na pobočce. I zde vyčkejte dokud hovor nezvedne, případně se neozve jeho hlasová schránka.
Děkujeme za pochopení.

    Služba "Horká linka" zahrnuje rychlé poradenství v oblasti programového vybavení (SW) pro stravovací provoz a námi dodaného HW. Na horké lince, Vám rádi zodpovíme krátké dotazy a poradíme s řešením jednoduchých problémů. Upozorňujeme, že doba vyřízení telefonátu by měla být do 5 minut, abychom dlouhodobě neblokovali linky pro ostatní zákazníky. Souhrnná doba volaní by neměla přesáhnout hodinu za měsíc.
    Poradní linku je možné si předplatit na základě objednávky, nebo uzavřením Smlouvy o poskytování služeb. Zákazníci, kteří horkou linku nemají placenu paušálně, mohou též služeb horké linky vyuřít, ale účtuje se jim hovor jako vzdený servis (VZD) - viz ceník.
    V průběhu hovoru musí být zákazník schopen se zařízením (počítače, terminály...) pracovat, aby nemusel odbíhat od aparátu. Proto doporučujeme volat z přenosného, nebo mobilního telefonu.
    Výrazně práci usnadní a rychlí, pokud je možné se k PC vzádlně připojit přes internet za pomoci programu Help Desk. Před voláním vždy proveďte zálohu dat! Ideálně do cloudu, který Vám pro zálohy dat přímo z programu Jídelna u nás rádi zřídíme.
   K dispozici jsou Vám dvě sériově propojené linky a v případě, že jsou obsazeny, nebo je zrovna nikdo nemůže zvednout, je Váš hovor přesměrován na naše náklady na mobilní telefon pracovníka na jiné pobočce či v terénu.
   V případě složitějších dotazů či potřeby zásahů do dat atp. lze využít (placeného) vzdáleného či osbního servisu, školení či konzultací našich pracovníků v předem domluvené době.

   Objednávky servisního výjezdu, vzdálené správy, rozšířění SW, aktualizace či jakéhokoliv zboží můžete též namluvit na náš zelený záznmaník s číslem 800 888 819. Volání je zdrama! Objednávky lze též provádět e-mailem na info@barda.cz Nezapomeňte uvést funkční kontakt pro případné upřesnění objednávky.

Děkujeme za pochopení.