Home     O firmě     Produkty     Akce     Ceník     Ke stažení     Fotogalerie  
BARDA SW, HW, s.r.o.
IČO: 26 42 59 04
DIČ: CZ 26 42 59 04
Č.Ú.: 81435339/0800
Kancelář firmy:
Jílovská 1100/16
142 00 Praha 4 - Bráník
E-mail: info@barda.cz
Sídlo firmy:
Oblouková 205, Ohrobec
252 45 pošta Zvole u Prahy
Podpora (Hot Line) tel./fax: 241 495 088, e-mail: servis@barda.cz
Obchodni - zelený záznamník: 800 888 819

Firma je zapsána v obch. rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 81320.

Pro firmu pracuje řada lidí na pozici programátor, HW a SW specialista, konzultant...
...a především níže uvedení lidé, kteří jsou Vám k dispozici na uvedených kontaktech.

Jan Česal

Jan Česal (Zlín)
- servis a prodej

Jan.Cesal@Barda.cz

mobil:605 936 646
tel./fax: 241 495 088

Václav Nádeníček

Václav Nádeníček (Brno)
- servis a prodej

Vaclav.Nadenicek@Barda.cz

mobil: 605 183 636 od 18.9.2017
tel./fax: 241 495 088

Petr Polena

Ing. Petr Polena (Praha)
- servis a prodej

Petr.Polena@Barda.cz

mobil: 603 965 351
tel./fax: 241 495 088

Matěj Morávek

Mgr. Matěj Morávek (Praha)
- kontrola kvality, servis

Matej.Moravek@Barda.cz

mobil: 731 151 263
tel./fax: 241 495 088

Veronika Matoušková

Bc. Veronika Matoušková
- externí účetní

Veronika.Matouskova@Barda.cz

tel./fax: 241 495 088 (Pá. 9-15)
 

Bohumil Barda

Bc. Bohumil Barda
- ředitel a majitel firmy

Bohumil@Barda.cz

mobil: 603 374 890
tel./fax: 241 495 088


          Společnost BARDA SW, HW s.r.o. vznikla v roce 2001 a navázala na činnost firmy Bohumil BARDA (IČO 68589441). Ta byla založena v lednu 1999 za účelem tvorby a poskytování SW JÍDELNA pro hromadné stravování (MŠ, ZŠ, SŠ, dětské domovy, závodní jídelny, domovy důchodců atp.).
           Počátky SW JÍDELNA se však datují už od roku 1992, kdy jej vyvíjel Ing. Luboš PÍŠ z firmy SPICA, od kterého jsme produkt v roce 1999 odkoupili a dále ho rozšiřovali a zkvalitňovali. V současnosti máme několik set instalací našeho SW po celé ČR. V dnešní době se na tvorbě a údržbě podílí řada lidí, kteří se starají i o servisní zázemí programu a spolupracujeme s řadou dalších firem na komplexním řešení pro školská zařízení v oblasti SW a HW.

           Jsme jedním ze zakladatelů společnosti Jídelny.cz, která pro Vás připravuje portál www.jidelny.cz a různé další akce a materiály.

zpět nahoru